Matkaauto rendileping.

[vc_row][vc_column][vc_column_text] 

Matkaauto  Fiat Bürstner Ducato   renditingimused.


Lepingu kehtivus
Iga allakirjutatud leping on siduv – ka juhul, kui Te ei ole seda läbi lugenud või sellest aru saanud.Seepärast soovitame Teil alati enne lepingu allkirjastamist tingimused üle täpsustada.
Vajalikud dokumendid
Rentimisel tuleb Rentnikul esitada kehtiv juhiluba ja id-kaart / pass.Rendiautot võivad juhtida vähemalt 21 aastased isikud, kes omavad B-kategooria juhiluba min. staaziga 3 aastat. Kui rentnikuks on juriidiline isik, sõlmib sõiduki kasutamiseks lepingu juhatuse liige või tema poolt volitatud isik, kes esitab rendileandjale  volitusi tõendavad dokumendid (volikiri, äriregistri B-kaardi koopia).
Tagatis.
Rendilepingu sõlmimisel jätab Rendile andja tasutud broneerimistasu 300 € tagatisrahaks,kuni sõiduk on vastavalt rendilepingu tingimustele tagastatud.
Rendiperiood
Rentnik võib sõiduki varem tagastada. Kui auto tagastatakse rohkem kui 3 tundi hiljem eelnevalt kokkulepitud ajast, võidakse kogu summale lisada ühe päeva tasu vastavalt hinnakirjale. Seepärast peab Rentnik Rendile andjat koheselt teavitama võimalikust hilinemisest.
Rendihind

Hind suvekuudel (juuni, juuli, augusti):

  • minimaalselt 3 päeva, 90 € /päev

Hind septembrist maini:

  • minimaalselt 3 päeva, 85 € / päev
  • Alates neljast päevast, 75 €/ päev

Maksimaalne läbisõit  päeva kohta- 500 km, lisa kilomeetri  hind 0,20 €.

 

Rendihind sisaldab täis gaasiballooni ja WC kasseti geeli-lahustusvedelikku.Rendihind ei sisalda autokütuse maksumust.
Kindlustused
Rendihinnad sisaldavad avariikindlustust ja kaskokindlustust Rentniku omavastutusega 300 €. Rentniku poolt joobe seisundis,omal süül tekitatud kahjud ja trahvid korvab Rentnik Rendile andjale täies ulatuses. Samuti juhul,kui ärandamise juhtumi korral on Rentnik vabatahtlikult loovutanud auto võtmed ja /või tehnilise passi.
Rehvid ja veljed ei ole kindlustatud ning rehvide kui velgede tekitatud kahjude osas kannab rentnik täielikku materiaalset vastutust. Klaaside purunemise omavastutus on Rentnikul 10%.
Sõiduki ärandamise või varguse korral on Rentnik kohustatud esitama auto võtmed ja sõiduki
registreerimistunnistuse. Liiklusõnnetuse korral teatage sellest kindlasti auto omanikule. Vastasel juhul võib hüvitada Rentnik ise kõik tekkinud kahjud.
Omavastutus
Rentnik vastutab täielikult auto õige ekspluateerimise eest! Rentnik on kohustatud sõidukit vedelikega täitmisel jälgima nende sobivust autotootja nõuetega. Rentnik korvab kõik tehnilised kulud,mis on tekkinud tema süül rendiperioodi jooksul. Rentnik on kohustatud koheselt teavitama Rendile andjat rendiperioodil juhtunud riketest, mis nõuavad auto remonti teeninduses või varuosade tellimist. Kui Rentniku poolt tekitatud kahjustus autole ei võimalda sõidukit edasi rentida järgnevale kliendile või auto ei ole remonditav rendiperioodi jooksul on Rentnik kohustatud koheselt peale kahjustuse tekkimist sõiduki tagasi toimetama Rendile andjale. Sellisel juhul Rendileandja ei tagasta Rentnikule rendiperioodi kasutamata jäämise eest renditasu. Rentniku süül tekkinud remondipäevade eest, mis ületavad Rentniku rendiperioodi tasub Rentnik Rendile andjale iga seisupäeva eest vastavalt hinnakirjale matkaauto rendipäeva hinna. Kui tehniline rike pole Rentniku põhjustatud, siis tasub Rendile andja Rentnikule teostatud remonttööde eest vastavalt remonditöökoja esitatud arvele. Rentnik peab Rendile andjaga eelnevalt kooskõlastama remonttööde maksumuse. Rendile andja poolne hüvitus Rentnikule toimub peale tehtud tööde kontrolli auto üleandmise järel. Rentnik on kohustatud jälgima auto gabariitidega seoses tulenevaid piiranguid ja võimalikke ohte. Matkaautos on suitsetamine keelatud, lemmikloomade viibimine autos tuleb Rendile andjaga eelnevalt kooskõlastada.Trahvisumma rikkumisel on 200 €. Reisi marsruut- väljaspool Eestit reisimiseks tuleb reisimarsruut ja läbitavad riigid Rendile andjaga eelnevalt kooskõlastada. Rentnikul on keelatud rendiautoga siseneda riikidesse, kus rendiautole kindlustused ei kehti(Venemaa,Ukraina,Valgevene,Aserbaidzan, Armeenia, Gruusia)
Auto tagastus
Auto tuleb tagastada täis kütusepaagiga, nagu see on auto üleandmisel Rentnikule.Täis paagist puudu oleva kütuse eest tasub Rentnik. Kui kokkulepitud ajaks ei tagasta Rentnik sõidukit, tuleb tal tasuda kahekordne tasu ületatud päevade eest.
Matkaauto välispesu Rentnik teostama ei pea. Auto sisekoristus ja puhastus peab olema vähemalt  sama hästi tehtud, kui oli auto vastuvõtul. Kui Rentnik jätab sõiduki seest piisavalt või täielikult puhastamata ja/või WC kasseti tühjendamata, tuleb tasuda Rendile andjale auto puhastustasu 40 €


Rentnik on kohustatud teavitama Rendile andjat kõikidest puudustest ja defektidest ,mis on auto kasutuse käigus ilmnenud.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]